Του Ηλία Προύφα
Τεθωρακισμένος ΕΠΟΠ Επιλοχίας διαπρέπει σε αγώνες δρόμου μεγάλου αποστάσεων.
Πρόκειται για τον Μπαρμπούδη Χρήστο της 25 ΕΜΑ, ο οποίος έλαβε μέρος και ολοκλήρωσε επιτυχώς τον ορεινό υπερμαραθώνιο Virgin Forest Trail, 162 χιλιομέτρων.
Ο αγώνας διεξήχθη στην περιοχή Παρανεστίου και το στέλεχος του ΣΞ, κατέλαβε ανάμεσα σε 138 συμμετέχοντες, την 8 θέση στην ηλικιακή και 16η στην γενική κατάταξη.
Συγχαρητήρια Χρήστο!
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698574846010-683x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/11/received_809145527563278-768x1024.jpeg)