Του Ηλία Προύφα
Τον προστάτη του Στρατού Ξηράς, Άγιο Γεώργιο, γιόρτασε σήμερα στην Αλεξανδρούπολη, η 12η Μεραρχία Πεζικού.
Παρουσία του Στρατηγού Διοικητή του σχηματισμού, Χρήστου Μπακιρτζή, του Ταξίαρχου Διοικητή της 23 ΤΘΤ, Βασίλη Λαμπρόπουλου, στελεχών και των οικογενειών τους, τιμήθηκε στο Στρατόπεδο ”ΚΑΝΔΗΛΑΠΤΗ”, ο Άγιος Γεώργιος.
Παρόντες ο Αντιδήμαρχος Αλεξανδρούπολης, Ηλίας Δαστερίδης, ο Πρόεδρος της ΕΑΑΣ Έβρου και υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης με το νυν Περιφερειάρχη Χρήστο Μέτιο, Αντιστράτηγος ε.α Πρόδρομος Φωτακίδης και ο Επίτιμος Διοικητής του Γ’ΣΣ/NRDC-GR, Αντιστράτηγος ε.α Δημήτριος Κούκος.
Δείτε φωτό του συνεργάτη του kranosgr, Τάσου Παλαιστίδη:
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/336476287_136726249260605_3489237347674464170_n-2-768x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/336582397_774663344053995_4751405840801844550_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341325450_806072940360761_8622576655784588428_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341329664_249487324311931_6959848730649573065_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341334126_6443548289009880_4380207891621608516_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341338444_943506753660770_8313880925391870197_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341340116_990333775201186_5729642209637793993_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341340121_250421880732709_4572232301065273055_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341344068_615088580507483_2415522631523718643_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341353138_915741916145512_6696718802725719577_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341382329_245725057932051_8526201727072443044_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341389472_116122794768351_2780174522388599637_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341411650_934464941311086_6895910618620765052_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341417991_911806283377359_5578473295099456608_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341419288_735273671664285_3317554002650024064_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341421800_1399242237576514_7000413763313928812_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341430717_786661019422644_3448017804456213881_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341432013_1192247301486484_4250099178660754715_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341433242_739065447700441_9021624338323178340_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341438672_188319044051944_6831235970445492976_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341438672_763051518659657_5894026184395131359_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341440713_2080187232177590_2739704027488819855_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341441997_603307561726498_6299530109519333520_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341443886_111890151885499_5060172333733799618_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341445447_946012436413559_2915287315467375314_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341449947_609225894560060_7472467556796204071_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341458853_960520918471680_2913274777014515724_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341462937_9443551419053482_6253215796862593205_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341462938_2535442109955247_9101018168233735593_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341473109_965440307969809_3509534058828024838_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341475920_1385565192297202_1010365649636889912_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341475925_957734802310695_7886828869539932793_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341476533_451893933800810_3137428486824074574_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341478310_995970868477933_6437280453590055848_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341479038_1230026674566555_1472923284856648745_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341479042_1263354284296481_7297355781560502903_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341480223_1427898304687295_8142281202711359978_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341480905_956842582396652_3990486502573887655_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341482336_757116955967259_701677915928866973_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341482336_1163695504269093_8334950731242834005_n-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341485396_885238552567153_8221307363496144916_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341588455_751000856737185_7064875758840283814_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341757083_608095067953679_8131402253498778335_n-1-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/04/341830043_771947767616359_1803100453218792610_n-1-1024x768.jpg)