Του Ηλία Προύφα
Με τους ακρίτες μας στη Σύμη, στη Θεία Λειτουργία των Χριστουγέννων, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου κ.κ. Χρυσόστομου Β΄, στον Ιερό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου του νησιού, βρέθηκε σήμερα το πρωί ο Υπουργός Εθνικής Άμυνας, Νίκος Δένδιας.
Συνοδευόμενος από το Διοικητή ΑΣΔΕΝ, Αντιστράτηγο Σωτήριο Κωστάκογλου, έστειλε τα Χρόνια πολλά σε όλες τις Ελληνίδες και όλους τους Έλληνες!
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/GCLe6yAWMAADy9H.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/GCLe8KjWAAE2liR-1024x681.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/GCLfAKIW8AEx-7_-1024x681.jpg)