Με υψηλές εκπροσωπήσεις από πλευράς Ενόπλων Δυνάμεων οι επετειακές εκδηλώσεις μνήμης και της τιμής του Καλαβρυτινού Ολοκαυτώματος, που πραγματοποιήθηκαν παρουσία της Προέδρους της Δημοκρατίας Κατερίνας Σακελλαροπούλου
Στα Καλάβρυτα, παραβρέθηκαν μεταξύ άλλων ο Καλαβρυτινός Υποστράτηγος Κωνσταντίνος Καλογερόπουλος, ως εκπρόσωπος του Α/ΓΕΕΘΑ και ο Διοικητής του ΚΕΤΧ Πάτρας, Ταξίαρχος Τρύφων Χατζηγιάννης. Να σημειώσουμε ότι ο Διοικητής του ΚΕΤΧ παραβρέθηκε και στον αγώνα δρόμου Καλαβρυτινού Ολοκαυτώματος που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhr6-ZhKc-HzOQZCFtA3gbqSFu0Ja0oS9JJjhfy9-Zkxg1CVKAwRdctXw6M00qrrBprfc5AAHHlo7-hScQwb92NJoWASt0h-nhom_ADAW7u-_RCn1kj2rEbrTnbjbr_PJfcyMf9alqdy5hEIIymNKzrJ9ZfqX-lzy4NxAKBPlbOmh-KQDfCg7C2qVLZ/s1600/20.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAFlW5vIs71g4LnAzJ__7f5nu2oFUhzbKV220C2tRCMk6KoAnuis6pmdJWYJVEIjKsY1BWnBw32lCxLbIgS4es8prh9AZyCeRqk5jEkYeRj5kcy26RbY1hNfxA1wV1IccQVH-pQB_Gp4xM_moGNcs_Nos7xZEUKsJxjPv-B6mVvubJWyg-Lit99rrJ/s1600/22.jpg)
1