Ο αρχηγός του Γενικού Επιτελείου Στρατού Αντιστράτηγος Άγγελος Χουδελούδης συνοδευόμενος από τον Διοικητή Γ’ Σώματος Στρατού αντιστράτηγο Πάρι Καπραβέλο, τον διοικητή ΙΙ Μ/Κ ΜΠ υποστράτηγο Αριστείδη Ηλιόπουλο και τον διοικητή 33 Μ/Κ ΤΑΞ ταξίαρχο Θεόδωρο Ελευθεριάδη επισκέφθηκαν το δήμαρχο Παιονίας Κωνσταντίνο Σιωνίδη την Τετάρτη 27 Δεκεμβρίου στο δημαρχείο του Πολυκάστρου.
Η επίσκεψη που είχε εορταστικό χαρακτήρα, περιελάμβανε ανταλλαγή ευχών και έγινε επί τη ευκαιρία της επίσκεψης του ΑΓΕΣ στην 33 Μ/Κ ΤΑΞ που εδρεύει στο Πολύκαστρο.
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/12/1-1.jpeg)
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/12/2-1.jpeg)