13.3 C
Athens
Παρασκευή, 12 Απριλίου, 2024
ΑρχικήΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣΣΞ: Προαγωγές Αρχιλοχιών - Επιλοχιών - Όλα τα ονόματα

ΣΞ: Προαγωγές Αρχιλοχιών – Επιλοχιών – Όλα τα ονόματα

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ

ΠΡΟΣ : Αποδέκτες Πίνακα «Α» ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ
Β ́ ΚΛΑΔΟΣ (ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ)
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Β1(ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ)

ΤΜΗΜΑ 3 (ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΑΝΘΣΤΩΝ-
ΥΠΞΚΩΝ – ΕΠΟΠ)

Τηλέφ.: 210-6555662
ΚΟΙΝ. : ΓΕΣ/B1/3α Φ.400/72/673308

ΓΕΣ/B1/1δ-7α Σ.6075

Αριθμός Εγκυκλίου: 100
Αθήνα, 26 Ιουλ 23

ΘΕΜΑ : Προσωπικό – Διοικητικά

  1. Σας κοινοποιούμε την υπ’ αριθμ. Φ. 412.031/4/673098/Σ.6055/26 Ιουλ
    23/ΓΕΣ/Β1/3, Απόφαση του Διευθυντή της Διεύθυνσης Β1 του Γενικού Επιτελείου
    Στρατού, «Προαγωγές Μονίμων Υπαξιωματικών», για την οποία έχει προβλεφθεί
    πίστωση στον προϋπολογισμό εξόδων οικονομικού έτους 2023 με την υπ’ αριθμ.
    1268765/26 Ιουλ 23 βεβαίωση του ΓΕΣ/ΔΟΙ/2.
  2. Οι προαγόμενοι Υπαξιωματικοί, να εγγραφούν στις επετηρίδες μετά τους
    υπηρετούντες ομοιοβάθμους τους και με ημερομηνία την αναγραφόμενη στην
    απόφαση προαγωγής τους.
  3. Παρακαλούμε για τις ενέργειές σας.
  4. Χειριστής θέματος: Υπλγός (ΠΖ) Βάϊος Σαπουνάς, Β. Επιτελή ΓΕΣ/Β1/3α,
    τηλ. ΕΨΑΔ: 800-5662, τηλ. ΟΤΕ: 210-6555662.

Ταξίαρχος Γεώργιος Μπόσινας

Ακριβές Αντίγραφο Διευθυντής

Υπλγός (ΠΖ) Βάιος Σαπουνάς
Β. Επιτελή ΓΕΣ/Β1/3α

./.

ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ
Β ́ ΚΛΑΔΟΣ (ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ)
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Β1 (ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ)
ΤΜΗΜΑ 3 (ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΑΝΘΣΤΩΝ –
ΥΠΞΚΩΝ – ΕΠΟΠ)
Τηλέφ.:210-6555662
Φ. 412.31/4/673098
Σ. 6055
Α Π Ο Φ Α Σ Η

«Προαγωγές Μονίμων Υπαξιωματικών»
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Β1 (ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ)
ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ

Έχοντας υπόψη:

  1. Το ν.δ. 445/1974 «Περί Ιεραρχίας και Προαγωγών των Ανθυπασπιστών και
    Μονίμων και Εθελοντών Οπλιτών Ενόπλων Δυνάμεων».
  2. Την ΠαΔ 0-5/2021/ΓΕΣ/Δ1/3β «Αρμοδιότητα Υπογραφής Εγγράφων».
  3. Τους Πίνακες των 2 και 4/2023 Πρακτικών του Συμβουλίου Κρίσεων
    Υπαξιωματικών Στρατού Ξηράς.
  4. Την υπ’ αριθμ. Φ.412.06/8/656828/Σ.3125/25 Απρ 23/ΓΕΣ/Β1/3 Απόφαση
    του ΔΒ ́Κ/ΓΕΣ «Κύρωση Πινάκων Τακτικών Ετήσιων Κρίσεων Υπαξιωματικών
    έτους 2023 – 2024».
  5. Την υπ’ αριθμ. Φ.412.06/11/669255/Σ.5371/04 Ιουλ 23/ΓΕΣ/Β1/3 Απόφαση
    του ΔΒ ́Κ/ΓΕΣ «Κύρωση Συμπληρωματικών Πινάκων Εκτάκτων Κρίσεων
    Υπαξιωματικών για τα έτη 2021, 2022 και 2023», αποφασίζουμε:

Άρθρο μόνο

  1. Προάγουμε σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 7, 12, 25 και 36 του ν.δ.
    445/1974, στο βαθμό του Αρχιλοχία, από την 21-07-2023, ημερομηνία που
    συμπλήρωσαν το μέγιστο χρόνο παραμονής των τριών (3) ετών στον κατεχόμενο
    βαθμό, τους παρακάτω Επιλοχίες:
    α. ΟΠΛΩΝ
    (1) ΠΖ Λιώλη Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21252

ΣΑ:225/000747/18

(2) ΔΒ Βώρρου Ουρανία – Ξακουστή ΑΜ:ΜΥ21253

ΣΑΘΕΚ:205/000020/18

(3) ΠΖ Ζαμπλάκο Ευθύμιο ΑΜ:ΜΥ21254

-2-

./.

ΣΑ:229/000075/17

(4) ΑΣ Λούγκο Κωνσταντίνο ΑΜ:ΜΥ21255

ΣΑ:221/001929/18

(5) ΑΣ Τζιντζόγλου Σάββα ΑΜ:ΜΥ21256

ΣΑ:237/001282/18

(6) ΜΧ Μαλισόβα Ηλία ΑΜ:ΜΥ21257

ΣΑ:203/001359/18

(7) ΠΒ Μπζιώτη Νικόλαο ΑΜ:ΜΥ21258

ΣΑ:223/000101/18

(8) ΠΖ Καντερέ Κωνσταντίνο ΑΜ:ΜΥ21259

ΣΑ:221/004104/18

(9) ΠΖ Νασιούδη Θωμά ΑΜ:ΜΥ21260

ΣΑ:230/002589/18

(10) ΤΘ Φιλανδριανού Παναγιώτα ΑΜ:ΜΥ21261

ΣΑΘΕΚ:208/000010/17

(11) ΔΒ Μπάκαβου Βασιλική ΑΜ:ΜΥ21262

ΣΑΘΕΚ:221/000039/17

(12) ΑΣ Στρούγγη Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21263

ΣΑ:221/002634/18

(13) ΑΣ Μπιτσιάνη Στυλιανή ΑΜ:ΜΥ21264

ΣΑΘΕΚ:255/000017/16

(14) ΜΧ Νικολάου Ιωάννη ΑΜ:ΜΥ21265

ΣΑ:223/000329/18

(15) ΠΖ Αγγελοπούλου Ιωάννα ΑΜ:ΜΥ21266

ΣΑΘΕΚ:205/000007/18

(16) ΠΒ Ζάβαλη Ελένη ΑΜ:ΜΥ21267

ΣΑΘΕΚ:225/000002/18

(17) ΤΘ Στεφανίδου Ευθυμία ΑΜ:ΜΥ21269

ΣΑΘΕΚ:255/000002/18

(18) ΠΖ Καραγκούνη Ιωάννη ΑΜ:ΜΥ21270

ΣΑ:203/002200/17

(19) ΠΖ Τσόχα Νικόλαο – Ραφαήλ ΑΜ:ΜΥ21271

ΣΑ:255/000056/18

(20) ΑΣ Καλατζή Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21272

ΣΑ:221/002988/16

(21) ΔΒ Μπαϊνέτα Γεώργιο ΑΜ:ΜΥ21273

ΣΑ:223/001662/18

(22) ΑΣ Κόνσουλα Δέσποινα ΑΜ:ΜΥ21274

ΣΑΘΕΚ:237/000006/18

(23) ΤΘ Κατσούλη Σοφία ΑΜ:ΜΥ21275

ΣΑΘΕΚ:208/000001/18

(24) ΠΖ Παπαδόπουλο Γεώργιο ΑΜ:ΜΥ21276

ΣΑ:237/004134/17

(25) ΠΖ Τσάκαλου Χρυσή – Ειρήνη ΑΜ:ΜΥ21277

ΣΑΘΕΚ:237/000016/18

(26) ΠΖ Χρόνη Αναστασία ΑΜ:ΜΥ21278

ΣΑΘΕΚ:230/000002/18

(27) ΠΒ Ζάμπα Δημήτριο – Γεώργιο ΑΜ:ΜΥ21279

ΣΑ:203/002465/17

(28) ΤΘ Σταυρογιάννη Κωνσταντίνα ΑΜ:ΜΥ21280

-3-

./.

ΣΑΘΕΚ:255/000010/18

(29) ΠΖ Μοναστήρα Χριστίνα ΑΜ:ΜΥ21281

ΣΑΘΕΚ:205/000005/18

(30) ΑΣ Ποντίκα Άννα ΑΜ:ΜΥ21282

ΣΑΘΕΚ:221/000020/18

(31) ΔΒ Κοθώνα Σοφία ΑΜ:ΜΥ21283

ΣΑΘΕΚ:221/000008/18

(32) ΜΧ Σιαμίδου Γεωργία ΑΜ:ΜΥ21284

ΣΑΘΕΚ:237/000012/17

(33) ΑΣ Προνοΐτη Βασίλειο ΑΜ:ΜΥ21285

ΣΑ:208/001414/17

(34) ΠΒ Μπαλόπητο Σπυρίδωνα ΑΜ:ΜΥ21286

ΣΑ:201/002052/18

(35) ΠΖ Καλούτσικο Γεώργιο ΑΜ:ΜΥ21288

ΣΑ:237/000262/18

(36) ΠΖ Γκαρτζονίκα Ηλία ΑΜ:ΜΥ21289

ΣΑ:225/000861/17

(37) ΠΖ Χατζή Σοφία ΑΜ:ΜΥ21290

ΣΑΘΕΚ:255/000018/17

(38) ΤΘ Κοτζαμπασίδου Άννα – Μαρία ΑΜ:ΜΥ21291

ΣΑΘΕΚ:237/000008/18

(39) ΑΣ Μπόμπα Χρήστο ΑΜ:ΜΥ21292

ΣΑ:205/002418/18

(40) ΤΘ Λαζαρίδου Ειρήνη ΑΜ:ΜΥ21293

ΣΑΘΕΚ:237/000013/17

(41) ΑΣ Χονδρονίκου Ελένη ΑΜ:ΜΥ21294

ΣΑΘΕΚ:221/000035/17

(42) ΠΖ Παπαθεοδώρου Διαμαντή ΑΜ:ΜΥ21295

ΣΑ:216/000704/17

(43) ΤΘ Καλαϊτζίδη Ασημάκη ΑΜ:ΜΥ21296

ΣΑ:216/000283/17

(44) ΠΖ Καρέλα Χρήστο ΑΜ:ΜΥ21297

ΣΑ:205/002574/18

(45) ΠΒ Τσομπανίδη Αντώνιο ΑΜ:ΜΥ21298

ΣΑ:237/000595/17

(46) ΠΒ Κωτούλα Πηνελόπη ΑΜ:ΜΥ21299

ΣΑΘΕΚ:221/000013/18

(47) ΠΖ Χαριτάκη Ευαγγελία ΑΜ:ΜΥ21301

ΣΑΘΕΚ:230/000003/18

(48) ΔΒ Μίχος Νικολαο ΑΜ:ΜΥ21302

ΣΑ:208/002510/18

(49) ΜΧ Τσιτόγλου Χαρίκλεια ΑΜ:ΜΥ21303

ΣΑΘΕΚ:221/000015/18

(50) ΤΘ Πορτοκαλάκη Ευστάθιο – Μάριο ΑΜ:ΜΥ21304

ΣΑ:237/000128/17

(51) ΑΣ Δρη Ραφαήλ ΑΜ:ΜΥ21305

ΣΑ:211/000866/18

(52) ΠΒ Μαρίνου Μαρία ΑΜ:ΜΥ21306

ΣΑΘΕΚ:254/000010/17

(53) ΠΖ Λομβάρδο Ανέστη ΑΜ:ΜΥ21307

-4-

./.

ΣΑ:141/000346/18

(54) ΠΖ Δίνα Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21308

ΣΑ:255/002660/18

(55) ΠΖ Γκασνάκη Στέργιο ΑΜ:ΜΥ21309

ΣΑ:255/004375/18

(56) ΠΖ Γκάντζου Κρυσταλλία ΑΜ:ΜΥ21310

ΣΑΘΕΚ:230/000015/17

(57) ΠΖ Θασίτη Ιωάννη ΑΜ:ΜΥ21311

ΣΑ:230/000351/18

(58) ΠΖ Γρίβα Ανδρέα ΑΜ:ΜΥ21312

ΣΑ:230/001618/17

(59) ΑΣ Ραυτοπούλου Κωνσταντίνα ΑΜ:ΜΥ21313

ΣΑΘΕΚ:208/000010/16

(60) ΠΒ Μυρμήγκου Ελένη ΑΜ:ΜΥ21314

ΣΑΘΕΚ:221/000005/18

(61) ΤΘ Κωστούλα Αθανάσιο ΑΜ:ΜΥ21315

ΣΑ:255/004848/18

(62) ΠΖ Μπατσικώστα Αθανάσιο ΑΜ:ΜΥ21316

ΣΑ:205/003994/16
β. ΣΩΜΑΤΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΟΥ
(1) Δούκα Ιωάννη ΑΜ:ΜΥ21317

ΣΑ:208/000886/18

(2) Χατζή Αντώνιο ΑΜ:ΜΥ21318

ΣΑ:221/001052/17

(3) Μασγάνη Αικατερίνη ΑΜ:ΜΥ21319

ΣΑΘΕΚ:221/000011/18

(4) Πάγκο Ιερουσαλήμ ΑΜ:ΜΥ21320

ΣΑ:255/003707/17

ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
Γενικής Ειδικότητας Εφοδιασμού Μεταφορών
(1) Γκίκα Ιωάννη ΑΜ:ΜΥ21321

ΣΑ:203/002161/18

(2) Κοκολύβα Σουλτάνα ΑΜ:ΜΥ21322

ΣΑΘΕΚ:223/000003/18

(3) Μέλλιου Τριανταφυλλιά ΑΜ:ΜΥ21323

ΣΑΘΕΚ:255/000019/17

(4) Τασιούλα Χρήστο – Βασίλειο ΑΜ:ΜΥ21324

ΣΑ:253/001195/18

(5) Μπομποτσάρη Αλέξανδρο ΑΜ:ΜΥ21325

ΣΑ:225/002042/18

(6) Τζιουβάρα Δήμητρα ΑΜ:ΜΥ21326

ΣΑΘΕΚ:221/000004/18

-5-

./.

Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Εφοδιασμού Μεταφορών

Πανταζή Αναστασία ΑΜ:ΜΥ21327

ΣΑΘΕΚ:237/000016/16

ΥΛΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
Γενικής Ειδικότητας Υλικού Πολέμου
(1) Πλάτσικα Πασχάλη ΑΜ:ΜΥ21328

ΣΑ:230/003513/17

(2) Βαρσαμακίδη Ευστράτιο ΑΜ:ΜΥ21329

ΣΑ:237/000530/17

(3) Τζιανάβαρλη Παναγιώτα ΑΜ:ΜΥ21330

ΣΑΘΕΚ:237/000010/17

(4) Βέτσου Μαρία ΑΜ:ΜΥ21331

ΣΑΘΕΚ:141/000001/18

(5) Κοτζιάκαλφα Μαρία ΑΜ:ΜΥ21332

ΣΑΘΕΚ:237/000005/18

(6) Χατζηστραβού Μαρία ΑΜ:ΜΥ21333

ΣΑΘΕΚ:255/000017/17

(7) Φιλίππου Χρυσάνθη – Ελένη ΑΜ:ΜΥ21334

ΣΑΘΕΚ:221/000036/17

Γενικής Ειδικότητας Υλικού Πολέμου Πυροτεχνουργών
(1) Ζαφειράτο Βασίλειο ΑΜ:ΜΥ21335

ΣΑ:200/000604/17

(2) Χότζα Παρισιάν ΑΜ:ΜΥ21336

ΣΑ:237/000546/18

ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
(1) Μακρυβασίλη Χρυσούλα ΑΜ:ΜΥ21337

ΣΑΘΕΚ:255/000003/18

(2) Ζαμπούκα Ελένη ΑΜ:ΜΥ21338

ΣΑΘΕΚ:221/000009/18

(3) Λαμπράκο Παναγιώτη ΑΜ:ΜΥ21339

ΣΑ:205/002250/17

(4) Μέκιο Αναστάσιο ΑΜ:ΜΥ21340

ΣΑ:225/000131/18

(5) Χατζή Παναγιώτα ΑΜ:ΜΥ21341

ΣΑΘΕΚ:221/000003/18
ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ
Γενικής Ειδικότητας Υγειονομικού
(1) Νάκα Βασιλική ΑΜ:ΜΥ21342

ΣΑΘΕΚ:255/000022/18

(2) Κερασιώτη Βασίλη ΑΜ:ΜΥ21343

-6-

./.

ΣΑ:203/002699/18

(3) Βελισσαρίου Αντώνιο ΑΜ:ΜΥ21344

ΣΑ:230/002704/17

Γενικής Ειδικότητας Διαχειριστών Υγειονομικού
(1) Ταρασίδη Ανδρέα ΑΜ:ΜΥ21347

ΣΑ:255/002501/18

(2) Καράβα Σταύρο ΑΜ:ΜΥ21348

ΣΑ:203/002179/18

(3) Κακάτσιου Βαϊτσα ΑΜ:ΜΥ21349

ΣΑΘΕΚ:221/000055/16

Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Υγειονομικού
(1) Καρφή Γεώργιο – ΑΜ:ΜΥ21350

ΣΑ:203/001541/18 Παναγιώτη

(2) Νικολαΐδη Θεόδωρο ΑΜ:ΜΥ21351

ΣΑ:223/001278/18

(3) Λιάσκου Σοφία – Δέσποινα ΑΜ:ΜΥ21352

ΣΑΘΕΚ:221/000012/18
ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟΥ

Γαλατσίδα Χρήστο ΑΜ:ΜΥ21353

ΣΑ:221/002286/18

ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ

Βόγδου Μαρίνα ΑΜ:ΜΥ21354

ΣΑΘΕΚ:223/000004/18
ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ
(1) ΤΧ Καράμπελα Αλεξία ΑΜ:ΜΥ21355

ΣΑΘΕΚ:205/000006/18

(2) ΤΧ Μητσιάνη Νικόλαο ΑΜ:ΜΥ21356

ΣΑ:223/001896/18

(3) ΤΧ Δάσιου Χρυσούλα ΑΜ:ΜΥ21357

ΣΑΘΕΚ:221/000010/18
ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΠΛΩΝ
Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Πεζικού
(1) Ελευθεριάδη Νικόλαο ΑΜ:ΜΥ21358

ΣΑ:255/005250/18

(2) Ανδρεατίδη Λεωνίδα ΑΜ:ΜΥ21359

ΣΑ:254/001598/18

(3) Γιαννακάκη Πέτρο ΑΜ:ΜΥ21360

-7-

./.

ΣΑ:221/000012/17

(4) Παπαγεωργίου Μιχαήλ ΑΜ:ΜΥ21361

ΣΑ:225/001070/18

(5) Παπαϊωάννου Φώτιο ΑΜ:ΜΥ21362

ΣΑ:225/001665/17

(6) Τσόπα Ειρήνη ΑΜ:ΜΥ21363

ΣΑΘΕΚ:221/000037/17

(7) Καλογήρου Ορέστη ΑΜ:ΜΥ21364

ΣΑ:225/001718/18

(8) Μαυρομμάτη Παναγιώτη ΑΜ:ΜΥ21365

ΣΑ:203/000445/18

Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Τεθωρακισμένων
(1) Ασημακίδη Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21366

ΣΑ:230/002882/18

(2) Γκάρα Ηλία ΑΜ:ΜΥ21367

ΣΑ:255/003867/18

(3) Στάμο Κωνσταντίνο ΑΜ:ΜΥ21368

ΣΑ:253/001568/18

Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Πυροβολικού
(1) Τσαγκαράκη Χρυσούλα – Βασιλεία ΑΜ:ΜΥ21370

ΣΑΘΕΚ:253/000006/18

(2) Μόσχο Γεώργιο ΑΜ:ΜΥ21371

ΣΑ:253/002597/18

(3) ΕΥ Λιάπη Εμμέλεια ΑΜ:ΜΥ21369

ΣΑΘΕΚ:253/000001/18

Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Μηχανικού
(1) Λαγογιάννη Κωνσταντίνο ΑΜ:ΜΥ21372

ΣΑ:219/001891/17

(2) Λαμπούση Παναγιώτη ΑΜ:ΜΥ21373

ΣΑ:216/000479/18

Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Διαβιβάσεων
(1) Ριτζούλη Σταύρο ΑΜ:ΜΥ21374

ΣΑ:255/005478/18

(2) Παπαστεργίου Μαρία ΑΜ:ΜΥ21375

ΣΑΘΕΚ:255/000004/18

Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Αεροπορίας Στρατού

Ψάλτη Σωτήριο ΑΜ:ΜΥ21376

ΣΑ:253/001691/17

-8-

./.

ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΟΥ
Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Τυπογράφων

Κωστούδη Ανέστη ΑΜ:ΜΥ21377

ΣΑ:230/003701/18

  1. Προάγουμε σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 7, 12, 25 και 36 του ν.δ.
    445/1974, στο βαθμό του Επιλοχία, από την 21-07-2023, ημερομηνία που
    συμπλήρωσαν το μέγιστο χρόνο παραμονής των δύο (2) ετών στον κατεχόμενο
    βαθμό, τους παρακάτω Λοχίες:
    α. ΟΠΛΩΝ
    (1) ΜΧ Τζικούλη Γεώργιο ΑΜ:ΜΥ21670

ΣΑ:221/001734/20

(2) ΠΒ Κατσιγιάννη Ελευθέριο – ΑΜ:ΜΥ21671

ΣΑ:221/000604/20 Παντελεήμονα

(3) ΠΖ Γκαργκάνα Σωτηρία ΑΜ:ΜΥ21672

ΣΑΘΕΚ:237/000022/20

(4) ΤΘ Σκουμή Παναγιώτη ΑΜ:ΜΥ21673

ΣΑ:221/002684/20

(5) ΠΖ Θεοδώρου Φανή ΑΜ:ΜΥ21674

ΣΑΘΕΚ:221/000057/20

(6) ΠΖ Φραγκάκη Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21677

ΣΑ:219/002397/20

(7) ΤΘ Μπάρκα Μαριάνθη ΑΜ:ΜΥ21678

ΣΑΘΕΚ:200/000003/21

(8) ΠΖ Καλογνωμά Σταύρο ΑΜ:ΜΥ21679

ΣΑ:216/000170/21

(9) ΠΒ Χιώτη Φίλιππο ΑΜ:ΜΥ21680

ΣΑ:254/000886/19

(10) ΠΖ Ανδρόγλου Γεωργία – Δανάη ΑΜ:ΜΥ21684

ΣΑΘΕΚ:255/000023/20

(11) ΤΘ Μιμηγιάννη Νικόλαο ΑΜ:ΜΥ21685

ΣΑ:225/000323/20

(12) ΠΒ Περπερή Μαρία ΑΜ:ΜΥ21686

ΣΑΘΕΚ:230/000011/21

(13) ΜΧ Μπούγια Χριστόφορο ΑΜ:ΜΥ21688

ΣΑ:225/001481/21

(14) ΠΖ Ζώτο Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21689

ΣΑ:225/000879/20

(15) ΤΘ Κωτούλα Άννα – Αναστασία ΑΜ:ΜΥ21691

ΣΑΘΕΚ:221/000011/21

(16) ΠΖ Πρέζα Γεώργιο ΑΜ:ΜΥ21692

ΣΑ:121/002916/20

(17) ΠΒ Κιόση Χρήστο ΑΜ:ΜΥ21693

ΣΑ:255/001162/20

(18) ΠΖ Λάγαρη Κωνσταντίνο ΑΜ:ΜΥ21694

ΣΑ:216/000282/21

(19) ΔΒ Κουτσού Βασιλική ΑΜ:ΜΥ21695

-9-

./.

ΣΑΘΕΚ:225/000006/20

(20) ΤΘ Δέρβο Ιωάννη – Φοίβο ΑΜ:ΜΥ21697

ΣΑ:221/002962/20

(21) ΠΖ Γκαντσιούδη Ηλία ΑΜ:ΜΥ21698

ΣΑ:221/001352/21

(22) ΠΖ Καταρέλο Πέτρο ΑΜ:ΜΥ21702

ΣΑ:205/004027/21

(23) ΠΒ Στόϊκο Κωνσταντίνο ΑΜ:ΜΥ21703

ΣΑ:230/002269/21

(24) ΔΒ Καζάκου Μαρία ΑΜ:ΜΥ21704

ΣΑΘΕΚ:216/000004/21

(25) ΜΧ Μπελαβγένη Χρυσοβαλάντου ΑΜ:ΜΥ21708

ΣΑΘΕΚ:205/000018/19

(26) ΠΖ Αποστολίδη Χρήστο ΑΜ:ΜΥ21709

ΣΑ:223/000042/21

(27) ΠΒ Τζέλλου Κωνσταντίνα ΑΜ:ΜΥ21710

ΣΑΘΕΚ:221/000025/21

(28) ΠΖ Μπαλτά Αικατερίνη ΑΜ:ΜΥ21713

ΣΑΘΕΚ:255/000012/21

(29) ΤΘ Συροπούλου Ελένη ΑΜ:ΜΥ21714

ΣΑΘΕΚ:255/000024/20

(30) ΠΖ Ντιμπουρλιάγκα Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21715

ΣΑ:221/000782/20

(31) ΠΒ Γυφτέα Γεώργιο – Μάριο ΑΜ:ΜΥ21716

ΣΑ:208/000308/20

(32) ΤΘ Ανδρίκο ‘Άγγελο ΑΜ:ΜΥ21717

ΣΑ:237/000991/21

(33) ΠΖ Μπακαλόπουλο Βασίλειο ΑΜ:ΜΥ21719

ΣΑ:221/002213/20

(34) ΠΒ Κρέσπη Χαράλαμπο – Χρήστο ΑΜ:ΜΥ21720

ΣΑ:205/002295/20

(35) ΠΖ Βενέτο Αντώνιο ΑΜ:ΜΥ21721

ΣΑ:216/000876/21

(36) ΠΖ Λιθοξοΐδη Σωτήριο ΑΜ:ΜΥ21722

ΣΑ:223/001260/19

(37) ΠΖ Παπαδοπούλου Λαμπρινή ΑΜ:ΜΥ21723

ΣΑΘΕΚ:237/000028/20

(38) ΔΒ Μπούτου Γεωργία – Μαρκέλλα ΑΜ:ΜΥ21724

ΣΑΘΕΚ:216/000003/21

(39) ΠΖ Κατσιλιέρη Παναγιώτη ΑΜ:ΜΥ21725

ΣΑ:254/001210/19

(40) ΤΘ Κακάση Χρήστο ΑΜ:ΜΥ21726

ΣΑ:254/002499/20

(41) ΜΧ Παπούλια Δέσποινα ΑΜ:ΜΥ21727

ΣΑΘΕΚ:203/000005/21

(42) ΠΒ Νούσια Μαρία ΑΜ:ΜΥ21728

ΣΑΘΕΚ:221/000038/20

-10-

./.

β. ΣΩΜΑΤΩΝ
ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
Γενικής Ειδικότητας Εφοδιασμού Μεταφορών
(1) Δέτσιο Νικόλαο ΑΜ:ΜΥ21757

ΣΑ:237/000865/20

(2) Μάγγου Παναγιώτα ΑΜ:ΜΥ21795

ΣΑΘΕΚ:237/000029/20

ΥΛΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
Γενικής Ειδικότητας Υλικού Πολέμου
(1) Σκιαδόπουλο Γρηγόριο ΑΜ:ΜΥ21738

ΣΑ:203/000643/21

(2) Βοτσαΐτη Αντιγόνη – Άννα ΑΜ:ΜΥ21746

ΣΑΘΕΚ:205/000014/21
ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ
(1) ΠΖ Πουρουτίδη Δημήτριο ΑΜ:ΜΥ21736

ΣΑ:221/001003/21

(2) ΠΒ Παπαγεωργίου Μαρία ΑΜ:ΜΥ21742

ΣΑΘΕΚ:221/000050/20

(3) ΠΖ Κωνσταντόπουλο Παναγιώτη ΑΜ:ΜΥ21768

ΣΑ:253/001834/20

(4) ΤΘ Παπαδόπουλο Στυλιανό ΑΜ:ΜΥ21769

ΣΑ:223/000272/19

(5) ΔΒ Πλαστήρα Αγγελική ΑΜ:ΜΥ21773

ΣΑΘΕΚ:225/000008/21

(6) ΜΧ Στουπά Αλέξανδρο ΑΜ:ΜΥ21779

ΣΑ:216/000974/21

(7) ΠΒ Τρίκα Αιμιλία ΑΜ:ΜΥ21794

ΣΑΘΕΚ:221/000052/20

(8) ΠΖ Ντριστέλλα Μαρία ΑΜ:ΜΥ21819

ΣΑΘΕΚ:221/000039/20
ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΟΥ
Γενικής Ειδικότητας Τεχνιτών Τυπογράφων

Μητρόπουλο Παναγιώτη ΑΜ:ΜΥ21733

ΣΑ:255/003855/20

-11-

./.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ

Τραγαζίκη Ηλία ΑΜ:ΜΥ21730

ΣΑ:221/000681/21

Αθήνα, 26 Ιουλίου 2023
Ταξίαρχος Γεώργιος Μπόσινας

Ακριβές Αντίγραφο Διευθυντής

Υπλγός (ΠΖ) Βάιος Σαπουνάς
Β. Επιτελή ΓΕΣ/Β1/3α