13.3 C
Athens
Τρίτη, 23 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟΠροαγωγές Υπαξιωματικών Πολεμικού Ναυτικού

Προαγωγές Υπαξιωματικών Πολεμικού Ναυτικού

ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
Β΄ ΚΛΑΔΟΣ (ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ)
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Β3 (ΔΙΟΙΚΗΣΗ)
ΤΜΗΜΑ ΙΙΙ (ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ)
Tηλέφ. 210-6557803
Φ.412.14/10/233682
Σ.4335
ΑΠΟΦΑΣΗ
«Προαγωγές Υπαξιωματικών & Επαγγελματιών Οπλιτών»
Έχοντας υπόψη:
α. Το ν.δ. 445/1974 (Α΄ 160) «Περί Ιεραρχίας και Προαγωγών
Ανθυπασπιστών και Μονίμων και Εθελοντών Οπλιτών Ε.Δ.» όπως
τροποποιήθηκε και ισχύει.
β. Το π.δ. 21/1991 (Α΄ 9) «Εθελοντές – Εθελόντριες Μακράς
Θητείας», όπως τροποποιήθηκε και ισχύει.
γ. Την Απόφαση ΥΕΘΑ Φ.416/205235 από 12 Νοε 01 (Β΄ 1610)
«Ρυθμίσεις Θεμάτων Επαγγελματιών Οπλιτών», όπως τροποποιήθηκε και ισχύει.
δ. Τον ν. 2936/2001 (Α΄ 166) «Επαγγελματίες Οπλίτες και άλλες
διατάξεις», όπως αυτός τροποποιήθηκε και ισχύει.
ε. Την υπ’ αριθ. Φ.073/22/10/Σ.15352/30 Δεκ 10/ΓΕΝ/Β1-Ι απόφαση
Α/ΓΕΝ «Μεταφορά αρμοδιοτήτων επί θεμάτων σταδιοδρομίας και τοποθετήσεων
Ανθυπασπιστών, Υπαξιωματικών, ΕΠΟΠ από τη ΔΝΕ στο ΓΕΝ».
στ. Το υπ’ αριθ. 2 από 30 Απριλίου 2024 Πρακτικό Συμβουλίου
Εκτάκτων Κρίσεων Υπαξιωματικών και ΕΠΟΠ και τους Πίνακες Εκτάκτων Κρίσεων
που κυρώθηκαν νόμιμα από τον Α/ΓΕΝ.
Α Π Ο Φ Α Σ Ι Ζ Ο Υ Μ Ε

  1. Προάγουμε στον βαθμό της Ανθυπασπιστή, σύμφωνα με τις διατάξεις
    του άρθρου 12 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, την Αρχικελευστή (Τ/ΟΠΛ-Ν)
    Μπούτση Μαλαματένια (ΑΓΜ: Υ-07415), της προαγωγής της λογιζομένης από 10-
    09-22, ημερομηνία που συμπλήρωσε τα τυπικά προς προαγωγή προσόντα.
    Θέτουμε αυτήν στην Επετηρίδα Γενικής Ειδικότητος Τεχνών ΣΜΥΝ μετά τον
    Ανθυπασπιστή Πετρουλάκη Λουκά του Ηλία (ΑΓΜ: Υ-07463).
  2. Προάγουμε στον βαθμό της Ανθυπασπιστή, σύμφωνα με τις διατάξεις
    του άρθρου 12 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, την Αρχικελευστή (ΗΛ)
    Καρακικέ Βασιλική (ΑΓΜ: Υ-07489), της προαγωγής της λογιζομένης από 10-09-
    22, ημερομηνία που συμπλήρωσε τα τυπικά προς προαγωγή προσόντα. Θέτουμε
    αυτήν στην Επετηρίδα Γενικής Ειδικότητος Τεχνών ΣΜΥΝ μετά τον Ανθυπασπιστή
    Βίγλα Παναγιώτη του Χρήστου (ΑΓΜ: Υ-07444).
  • 2 –
  1. Προάγουμε στον βαθμό της Ανθυπασπιστή, σύμφωνα με τις διατάξεις
    του άρθρου 12 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, την Αρχικελευστή (Τ/ΟΠΛΠΒ) Καλαντζή Έλλη (ΑΓΜ: Υ-07541), της προαγωγής της λογιζομένης από 12-09-
    23, ημερομηνία που συμπλήρωσε τα τυπικά προς προαγωγή προσόντα. Θέτουμε
    αυτήν στην Επετηρίδα Γενικής Ειδικότητος Τεχνών ΣΜΥΝ μετά τον Ανθυπασπιστή
    Κούτσιαρη Φώτιο του Θεοδώρου (ΑΓΜ: Υ-07511).
  2. Προάγουμε στο βαθμό του Ανθυπασπιστή, σύμφωνα με τις διατάξεις
    του άρθρου 3 του π.δ. 21/1991 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, τον
    Αρχικελευστή ΕΜΘ (ΕΣΧ) Σταθόπουλο Γεώργιο (ΑΓΜ: Ο-03285), της προαγωγής
    του λογιζομένης από 15-02-24, ημερομηνία που συμπλήρωσε τα τυπικά προς
    προαγωγή προσόντα. Θέτουμε αυτόν στην Επετηρίδα Εθελοντών Μακράς
    Θητείας (ΕΜΘ) Ανδρών, ανεξάρτητα από Ειδικότητα και Τέχνη, μετά τον
    Ανθυπασπιστή Σαρδέλλα Νικόλαο του Ισιδώρου (ΑΓΜ: Ο-03443).
  3. Προάγουμε στον βαθμό της Αρχικελευστή, σύμφωνα με τις διατάξεις
    του άρθρου 12 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, την Επικελευστή (Τ/ΗΝ-ΔΒ)
    Βισέρη Παναγιώτα (ΑΓΜ: Υ-08173), της προαγωγής της λογιζομένης από 13-07-
    23, ημερομηνία που συμπλήρωσε τα τυπικά προς προαγωγή προσόντα. Θέτουμε
    αυτήν στην Επετηρίδα Γενικής Ειδικότητος Τεχνών ΣΜΥΝ μετά την Αρχικελευστή
    Αργύρη Ευγενία του Σαράντου (ΑΓΜ: Υ-08151).
  4. Προάγουμε στον βαθμό του Επικελευστή, σύμφωνα με τις διατάξεις του
    άρθρου 12 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, τον Κελευστή (Τ/ΗΝ-ΑΥ) Γιοβά
    Ιωάννη (ΑΓΜ: Υ-08073), της προαγωγής του λογιζομένης από 01-09-19,
    ημερομηνία που συμπλήρωσε τα τυπικά προς προαγωγή προσόντα. Θέτουμε
    αυτόν στην Επετηρίδα Γενικής Ειδικότητος Τεχνών ΣΜΥΝ μετά τον Επικελευστή
    Αργυρίου Δημήτριο του Μάριου (ΑΓΜ: Υ-08103).
  5. Προάγουμε στο βαθμό της Επικελευστή, σύμφωνα με τις διατάξεις του
    άρθρου 12 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, την Κελευστή (ΕΕ-ΣΗΜ)
    Αραμπατζή Ζωή (ΑΓΜ: Υ-08479), της προαγωγής της λογιζομένης από 13-07-23,
    ημερομηνία που συμπλήρωσε τα τυπικά προς προαγωγή προσόντα. Θέτουμε
    αυτήν στην Επετηρίδα Γενικής Ειδικότητος Υπηρεσιών ΣΜΥΝ μετά την
    Επικελευστή Μπιγέρη Χριστίνα του Παναγιώτη (ΑΓΜ: Υ-08467).
  6. Προάγουμε στον βαθμό της Επικελευστή, σύμφωνα με τις διατάξεις του
    άρθρου 12 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, την Κελευστή (Τ/ΜΗΧ) Τασίκα
    Σταυρούλα-Μαρία (ΑΓΜ: Υ-08451), της προαγωγής της λογιζομένης από 13-07-
    23, ημερομηνία που συμπλήρωσε τα τυπικά προς προαγωγή προσόντα. Θέτουμε
    αυτήν στην Επετηρίδα Γενικής Ειδικότητος Τεχνών ΣΜΥΝ μετά την Επικελευστή
    Σιλιόγκα Γεωργία του Σταύρου (ΑΓΜ: Υ-08449).
  7. Προάγουμε στο βαθμό του Διόπου, σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ.
    2 του άρθρου 8 του ν. 2936/2001 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, τους
    παρακάτω Ναύτες ΕΠΟΠ, της προαγωγής τους λογιζομένης, την αναγραφόμενη
    έναντι ενός εκάστου ημερομηνία που συμπλήρωσαν τα τυπικά προς προαγωγή
    προσόντα. Θέτουμε αυτούς στην Κοινή Επετηρίδα Επαγγελματιών Οπλιτών
    (ΕΠΟΠ) ως ακολούθως:
  • 3 –
    Α/Α ΕΙΔΙΚ. ΕΞΕΙΔ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΜ ΗΜΕΡ.
    ΠΡΟΑΓ.
    1 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0162 25/8/2022
    2 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΣΤΑΜΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΕΠ-0164 25/8/2022
    3 Δ/ΥΠ ΘΑΛ ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0292 25/8/2023
    4 Δ/ΥΠ ΘΑΛ ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠ-0297 25/8/2023
    5 ΗΝ/ΥΔ ΑΝΕΥ ΠΗΛΙΧΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠ-0286 25/8/2023
    6 ΑΡΜ ΑΝΕΥ ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0367 6/9/2023
    7 ΔΙΑΧ ΛΟΓ ΑΡΜΕΝΤΖΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΠ-0420 25/10/2023
    8 ΔΙΑΧ ΛΟΓ ΑΓΟΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
    ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΠ-0423 25/10/2023
    9 Β/ΝΟΣ ΑΝΑΙΣ ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΕΠ-0491 25/10/2023
    10 ΔΙΑΧ ΥΛ ΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠ-0427 25/10/2023
    11 ΕΕ ΠΕΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠ-0412 25/10/2023
    12 ΗΝ/ΥΔ ΑΝΕΥ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠ-0439 25/10/2023
    13 ΗΝ/ΥΔ ΑΝΕΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0440 25/10/2023
    14 ΗΛ ΑΝΕΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΠ-0407 25/10/2023
    15 ΗΛ ΑΝΕΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΕΠ-0406 25/10/2023
    16 ΔΙΑΧ ΥΛ ΑΛΗΦΡΑΓΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠ-0496 1/11/2023
    17 ΕΕ ΠΕΣ ΣΟΦΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠ-0410 1/11/2023
    18 ΔΙΑΧ ΥΛ ΝΤΟΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΕΠ-0494 1/11/2023
    19 ΕΕ ΠΕΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΠ-0497 1/11/2023
    20 ΕΕ ΠΕΣ ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠ-0495 1/11/2023
    21 ΕΕ ΠΕΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠ-0499 4/11/2023
    22 ΕΕ ΠΕΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΠ-0500 9/11/2023
    23 ΔΙΑΧ ΛΟΓ ΧΑΛΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠ-0501 11/11/2023
    24 ΔΙΑΧ ΥΛ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠ-0502 12/11/2023
    25 ΔΙΑΧ ΥΛ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠ-0503 13/12/2023
  1. Προάγουμε στο βαθμό του Διόπου, σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ.
    2 του άρθρου 8 του ν. 2936/2001 και του άρθρου 36 του ν.δ. 445/1974, τους
    παρακάτω Ναύτες ΕΠΟΠ, της προαγωγής τους λογιζομένης, την αναγραφόμενη
    έναντι ενός εκάστου ημερομηνία που συμπλήρωσαν τα τυπικά προς προαγωγή
    προσόντα. Θέτουμε αυτούς στην Κοινή Επετηρίδα Επαγγελματιών Οπλιτών
    (ΕΠΟΠ) ως ακολούθως:
    Α/Α ΕΙΔΙΚ. ΕΞΕΙΔ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΜ ΗΜΕΡ.
    ΠΡΟΑΓ.
    1 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠ-0522 22/8/2023
    2 Β/ΝΟΣ ΧΕΙΡ ΚΑΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠ-0508 22/8/2023
    3 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠ-0525 22/8/2023
    4 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠ-0526 22/8/2023
    5 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ EΠ-0527 22/8/2023
    6 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0528 22/8/2023
    7 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0529 22/8/2023
    8 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0530 22/8/2023
    9 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0532 22/8/2023
    10 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0533 22/8/2023
    11 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΜΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0536 22/8/2023
  • 4 –
    12 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΣΤΟΥΠΑΣ ΡΗΓΑΣ ΕΠ-0538 22/8/2023
    13 Β/ΝΟΣ ΑΝΕΥ ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠ-0539 22/8/2023
    14 Β/ΝΟΣ ΧΕΙΡ ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0510 22/8/2023
    15 Β/ΝΟΣ ΧΕΙΡ ΚΟΡΔΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0512 22/8/2023
    16 Β/ΝΟΣ ΔΣ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0550 22/8/2023
    17 Β/ΝΟΣ ΑΝΑΙΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0548 22/8/2023
    18 Β/ΝΟΣ ΔΣ ΚΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0551 22/8/2023
    19 Β/ΕΡΓ ΚΥΤ ΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0625 24/10/2023
    20 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΜΙΧΕΛΟΓΚΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠ-0648 24/10/2023
    21 ΦΥΣΘ ΑΝΕΥ ΤΑΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠ-0640 24/10/2023
    22 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0614 24/10/2023
    23 Τ/ΣΥΝ ΧΑΜ/Ο ΠΕΦΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠ-0623 24/10/2023
    24 Τ/ΜΗΧ ΨΥΚΤ ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠ-0672 24/10/2023
    25 ΜΟΥΣ ΑΝΕΥ ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠ-0568 24/10/2023
    26 Τ/ΜΗΧ ΨΥΚΤ ΣΚΑΡΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΠ-0685 24/10/2023
    27 ΑΡΜ ΦΑΡ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠ-0682 24/10/2023
    28 ΑΡΜ ΑΝΕΥ ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠ-0589 24/10/2023
    29 Τ/ΜΗΧ ΨΥΚΤ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠ-0587 24/10/2023
    30 ΗΛ ΑΝΕΥ ΝΑΜΟΓΙΑΝ ΜΑΞΙΜΕ ΕΠ-0629 24/10/2023
    31 ΕΕ ΠΕΣ ΚΑΣΑΡΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠ-0660 24/10/2023
    32 Τ/ΟΠΛ ΠΒ ΤΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠ-0639 24/10/2023
    33 ΜΟΥΣ ΑΝΕΥ ΑΡΜΕΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΠ-0572 24/10/2023
    34 ΕΣΧ ΑΝΕΥ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0683 24/10/2023
    35 ΕΕ ΠΕΣ ΚΑΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠ-0607 24/10/2023
    36 ΑΡΜ ΑΝΕΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0576 24/10/2023
    37 ΕΕ Π/Λ/ΚΥΑΜ ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΠ-0585 24/10/2023
    38 Τ/ΟΠΛ Τ ΚΑΠΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0588 24/10/2023
    39 ΑΡΜ ΑΝΕΥ ΣΕΡΕΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0650 24/10/2023
    40 Τ/ΜΗΧ ΨΥΚΤ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠ-0565 24/10/2023
    41 Τ/ΙΜ ΑΝΕΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0641 24/10/2023
    42 Τ/ΟΠΛ ΠΜ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠ 0674 24/10/2023
    43 Τ/ΟΠΛ ΠΒ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠ-0610 24/10/2023
    44 Τ/ΣΥΝ ΕΦ ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠ-0571 24/10/2023
    45 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΚΟΥΤΣΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0657 24/10/2023
    46 Τ/ΟΠΛ ΠΜ ΜΑΧΛΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠ-0622 24/10/2023
    47 ΑΡΜ ΦΑΡ ΛΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0656 24/10/2023
    48 Τ/ΟΠΛ ΠΒ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ 0673 24/10/2023
    49 Τ/ΟΠΛ Τ ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠ 0661 24/10/2023
    50 ΜΟΥΣ ΑΝΕΥ ΜΠΡΕΝΤΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠ-0569 24/10/2023
    51 Τ/ΗΝ ΑΥ ΤΣΟΥΚΛΕΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠ-0580 24/10/2023
    52 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠ-0627 24/10/2023
    53 Β/ΕΡΓ ΜΙΚ ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠ-0586 24/10/2023
    54 ΗΛ ΑΝΕΥ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΠ-0617 24/10/2023
    55 ΗΛ ΑΝΕΥ ΚΥΡΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΠ-0663 24/10/2023
    56 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0619 24/10/2023
    57 ΗΛ ΑΝΕΥ ΠΑΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΑΦΑΗΛ ΕΠ-0628 24/10/2023
    58 Τ/ΟΠΛ Τ ΡΑΠΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΠ-0684 24/10/2023
    59 ΕΕ ΣΗΜ ΜΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠ-0681 24/10/2023
    60 Τ/ΗΝ ΣΝ ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΒΑΙΟΣ ΕΠ 0676 24/10/2023
    61 Τ/ΗΝ ΣΝ ΓΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0605 24/10/2023
  • 5 –
    62 Τ/ΗΝ ΔΒ ΜΙΚΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠ-0653 24/10/2023
    63 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΤΣΟΥΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠ-0573 24/10/2023
    64 Τ/ΗΝ ΑΣ ΚΟΛΕΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΠ-0583 24/10/2023
    65 Β/ΕΡΓ ΜΙΚ ΦΑΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΠ-0597 24/10/2023
    66 ΕΕ ΡΕ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠ-0636 24/10/2023
    67 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΛΟΥΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΠ-0643 24/10/2023
    68 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΚΟΥΤΣΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0658 24/10/2023
    69 Τ/ΗΝ ΣΝ ΜΠΑΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0574 24/10/2023
    70 Τ/ΣΥΝ ΣΥΓΚ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΕΠ-0664 24/10/2023
    71 ΕΕ ΠΕΣ ΝΤΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0678 24/10/2023
    72 Τ/ΗΝ ΑΥ ΚΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0632 24/10/2023
    73 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠ-0669 24/10/2023
    74 ΕΕ ΣΗΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ EΠ-0615 24/10/2023
    75 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΡΑΠΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΠ-0603 24/10/2023
    76 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΜΑΝΩΛΑΣ ΙΑΣΩΝ ΕΠ-0620 24/10/2023
    77 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΠΑΠΑΙΣΙΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠ-0577 24/10/2023
    78 Τ/ΗΝ ΔΒ ΝΤΡΕΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ EΠ-0567 24/10/2023
    79 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΚΩΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠ-0626 24/10/2023
    80 ΗΛ ΑΝΕΥ ΤΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠ-0602 24/10/2023
    81 Τ/ΗΝ ΣΝ ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠ-0592 24/10/2023
    82 Τ/ΗΝ ΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0591 24/10/2023
    83 Τ/ΗΝ ΣΝ ΟΡΦΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΠ-0618 24/10/2023
    84 ΕΕ ΡΕ ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠ-0581 24/10/2023
    85 Τ/ΗΝ ΣΝ ΜΠΙΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠ-0578 24/10/2023
    86 Τ/ΗΝ ΣΝ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠ-0631 24/10/2023
    87 Τ/ΗΝ ΣΝ ΚΑΡΑΠΑΠΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ 0633 24/10/2023
    88 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΜΠΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠ-0647 24/10/2023
    89 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠ-0564 24/10/2023
    90 Τ/ΗΝ ΑΥ ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0582 24/10/2023
    91 Τ/ΗΝ ΔΒ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0593 24/10/2023
    92 ΕΕ ΡΕ ΜΕΡΜΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΠ-0666 24/10/2023
    93 Τ/ΗΝ ΑΣ ΚΟΥΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0608 24/10/2023
    94 Τ/ΗΝ ΑΥ ΑΙΝΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EΠ-0595 24/10/2023
    95 Τ/ΗΝ ΑΥ ΒΕΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0613 24/10/2023
    96 Τ/ΗΝ ΑΥ ΣΙΑΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠ-0649 24/10/2023
    97 Τ/ΗΝ ΡΕ ΒΑΚΙΡΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠ-0665 24/10/2023
    98 Τ/ΗΝ ΑΣ ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0621 24/10/2023
    99 Τ/ΗΝ ΡΕ ΝΑΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠ-0609 24/10/2023
    100 Τ/ΗΝ ΡΕ ΜΑΡΣΙΩΝΗΣ-ΚΑΡΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠ-0566 24/10/2023
    101 Τ/ΗΝ ΡΕ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0611 24/10/2023
    102 Τ/ΗΝ ΑΥ ΤΖΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ 0638 24/10/2023
    103 Τ/ΗΝ ΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0679 24/10/2023
    104 ΦΥΣΘ ΑΝΕΥ ΚΑΖΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0778 25/10/2023
    105 Β/ΑΚΤ ΑΝΕΥ ΤΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0726 25/10/2023
    106 ΗΛ ΑΝΕΥ ΣΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠ-0747 25/10/2023
    107 Β/ΑΚΤ ΑΝΕΥ ΤΖΗΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΠ-0723 25/10/2023
    108 ΔΙΑΧ ΛΟΓ ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0739 25/10/2023
    109 Τ/ΣΥΝ ΕΦ/ΜΕΚ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0746 25/10/2023
    110 Τ/ΜΗΧ ΨΥΚΤ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠ-0717 25/10/2023
    111 Β/ΕΡΓ ΚΥΤ ΑΤΑΚΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠ-0700 25/10/2023
    112 Τ/ΟΠΛ ΠΒ ΝΤΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠ-0716 25/10/2023
    113 ΗΛ ΑΝΕΥ ΦΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0696 25/10/2023
  • 6 –
    114 Τ/ΣΥΝ ΕΦ/ΜΕΚ ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0736 25/10/2023
    115 Β/ΦΑΡ ΑΝΕΥ ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΠ-0769 25/10/2023
    116 Τ/ΗΝ ΣΝ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠ-0692 25/10/2023
    117 ΕΕ ΡΕ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΠ-0710 25/10/2023
    118 Τ/ΗΝ ΣΝ ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΠ-0713 25/10/2023
    119 Τ/ΗΝ ΣΝ ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΠ-0733 25/10/2023
    120 ΕΕ ΡΕ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0734 25/10/2023
    121 Τ/ΟΠΛ Ν ΛΟΥΚΙΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠ-0738 25/10/2023
    122 Τ/ΗΝ ΔΒ ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0767 25/10/2023
    123 Τ/ΗΝ ΣΝ ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠ-0722 25/10/2023
    124 Τ/ΣΥΝ ΛΕΜΒ ΚΑΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΕΠ-0759 25/10/2023
    125 Τ/ΗΝ ΣΝ ΜΠΑΡΜΠΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0701 25/10/2023
    126 Τ/ΗΝ ΑΣ ΝΤΟΒΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0777 25/10/2023
    127 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΠ-0721 25/10/2023
    128 Τ/ΗΝ ΑΣ ΓΚΑΝΕΛΛΑΡΙ ΣΤΑΥΡΟΣ
    ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΕΠ-0741 25/10/2023
    129 Τ/ΗΝ ΔΒ ΠΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠ-0711 25/10/2023
    130 Τ/ΗΝ ΔΒ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠ-0695 25/10/2023
    131 Τ/ΗΝ ΣΝ ΣΑΓΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΠ-0772 25/10/2023
    132 Τ/ΗΝ ΣΝ ΜΟΥΣΧΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠ-0715 25/10/2023
    133 Τ/ΗΝ ΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΕΠ-0612 25/10/2023
    134 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΚΟΚΟΡΩΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΕΠ-0688 25/10/2023
    135 Τ/ΗΝ ΑΥ ΛΟΜΠΟΤΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΠ-0758 25/10/2023
    136 ΕΕ ΣΗΜ ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΠ-0775 25/10/2023
    137 Τ/ΗΝ ΑΥ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0718 25/10/2023
    138 Τ/ΗΝ ΔΒ ΚΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠ-0740 25/10/2023
    139 ΕΕ ΡΕ ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0751 25/10/2023
    140 ΕΕ ΡΕ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠ-0697 25/10/2023
    141 Τ/ΗΝ ΔΒ ΔΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0742 25/10/2023
    142 Τ/ΗΝ ΡΕ ΔΑΝΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠ-0755 25/10/2023
    143 Τ/ΗΝ ΑΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0743 25/10/2023
    144 Τ/ΗΝ ΑΥ ΜΑΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0720 25/10/2023
    145 Τ/ΗΝ ΑΣ ΚΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0735 25/10/2023
    146 Τ/ΟΠΛ ΠΒ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠ-0783 26/10/2023
    147 Τ/ΟΠΛ ΠΜ ΜΕΡΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠ-0787 31/10/2023
    148 Τ/ΗΝ ΑΣ ΔΡΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0786 31/10/2023
    149 ΦΥΣΘ ΑΝΕΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΗΝΑΣ ΕΠ-0799 3/11/2023
    150 ΦΥΣΘ ΑΝΕΥ ΠΛΑΦΑΔΕΛΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΠ-0831 3/11/2023
    151 Τ/ΟΠΛ ΠΒ ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΠ-0820 3/11/2023
    152 Τ/ΟΠΛ ΠΒ ΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΠ-0798 3/11/2023
    153 Τ/ΟΠΛ Τ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠ-0789 3/11/2023
    154 ΕΕ ΠΕΣ ΤΡΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠ-0810 3/11/2023
    155 Τ/ΣΥΝ ΛΕΜΒ ΝΤΟΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0845 3/11/2023
    156 Τ/ΟΠΛ Τ ΚΟΝΤΣΕΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΠ-0832 3/11/2023
    157 ΗΛ ΑΝΕΥ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0801 3/11/2023
    158 Τ/ΗΝ ΣΝ ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0800 3/11/2023
    159 ΕΕ ΣΗΜ ΧΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠ-0809 3/11/2023
    160 Τ/ΗΝ ΣΝ ΕΦΕΝΤΑΚΗΣ
    ΓΕΩΡΓΑΚΑΡΑΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΠ-0804 3/11/2023
    161 ΕΕ ΣΗΜ ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠ-0826 3/11/2023
    162 ΕΕ ΣΗΜ ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠ-0817 3/11/2023
  • 7 –
    163 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΠ-0796 3/11/2023
    164 Τ/ΗΝ ΔΒ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠ-0802 3/11/2023
    165 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0836 3/11/2023
    166 Τ/ΗΝ ΔΒ ΖΕΙΒΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0807 3/11/2023
    167 Τ/ΗΝ ΔΒ ΜΠΟΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠ-0821 3/11/2023
    168 Τ/ΗΝ ΔΒ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0835 3/11/2023
    169 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0834 3/11/2023
    170 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0847 3/11/2023
    171 Τ/ΗΝ ΡΕ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΕΠ-0797 3/11/2023
    172 Τ/ΟΠΛ Ν ΔΙΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0849 7/11/2023
    173 ΔΙΑΧ ΛΟΓ ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΠ-0858 15/11/2023
    174 ΑΡΜ ΑΝΕΥ ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠ-0872 15/11/2023
    175 ΕΕ Π/Λ/ΚΥΑΜ ΧΟΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠ-0868 15/11/2023
    176 Τ/ΜΗΧ ΨΥΚΤ ΖΗΣΗΣ-ΝΑΤΣΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΕΠ-0871 15/11/2023
    177 Τ/ΜΗΧ ΨΥΚΤ ΓΑΙΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0865 15/11/2023
    178 ΕΕ ΡΕ ΛΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠ-0861 15/11/2023
    179 Τ/ΣΥΝ ΕΦ/ΜΕΚ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠ-0856 15/11/2023
    180 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΜΑΝΩΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0864 15/11/2023
    181 Τ/ΜΗΧ ΑΝΕΥ ΤΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠ-0870 15/11/2023
    182 Τ/ΗΝ ΡΕ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΠ-0855 15/11/2023
    183 Τ/ΗΝ ΔΒ ΚΙΟΥΠΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΠ-0875 17/11/2023
    184 Τ/ΗΝ ΔΒ ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ-0873 17/11/2023
    185 Β/ΕΡΓ ΜΙΚ ΓΙΑΝΚΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΕΠ-0876 18/11/2023
    186 Τ/ΜΗΧ ΨΥΚΤ ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠ-0877 25/11/2023
    187 ΕΕ ΡΕ ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠ-0884 25/11/2023
    188 Τ/ΗΝ ΣΝ ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠ-0885 28/11/2023
    189 Τ/ΣΥΝ ΕΦ ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠ-0886 29/11/2023
    190 Τ/ΣΥΝ ΧΑΜ/Ο ΦΑΣΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΠ-0891 30/11/2023
    191 ΕΕ Π/Λ/ΚΥΑΜ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠ-0887 30/11/2023
    192 ΕΕ ΠΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΠ-0896 7/12/2023
    193 Τ/ΣΥΝ ΧΑΜ/Ο ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠ-0898 13/12/2023
    194 ΔΙΑΧ ΛΟΓ ΚΑΤΙΡΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΠ-0900 14/12/2023
  1. Χειριστής θέματος, Αντιπλοίαρχος (Ε) Ιωάννης Σαρρής ΠΝ,
    Προϊστάμενος Γραφείου Σταδιοδρομίας Β3-ΙΙΙγ, τηλ. 9-705-7803.
    Αθήνα, 10 Ιουνίου 2024
    Αρχιπλοίαρχος Σταύρος Καρλατήρας ΠΝ
    Ακριβές Αντίγραφο Διευθυντής Β΄ Κλάδου
    Ανθυποπλοίαρχος (Ε) Προκόπιος Προκοπίου ΠΝ
    Βοηθός Τμηματάρχη ΓΕΝ/Β3-ΙΙ