Θερμή υποδοχή επεφύλαξε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Λαρίσης και Τυρνάβου κ. Ιερώνυμος στον νέο Διοικητή της 1ης Στρατιάς κ. Δημόκριτο Κωνσταντάκο, που επισκέφθηκε τον Μητροπολίτη στο Επισκοπείο, το πρωί της Παρασκευής.
Ο Σεβασμιώτατος και ο νέος Στρατάρχης συνομίλησαν για κρίσιμα θέματα που αντιμετωπίζει σήμερα η πατρίδα μας και ευχήθηκαν τα καλύτερα τόσο για τον τόπο μας, όσο και για τα στρατευμένα νιάτα της πατρίδος μας.
![](https://imlarisis.gr/wp-content/uploads/2024/02/dimok-konstantakos-1.jpg)
![](https://imlarisis.gr/wp-content/uploads/2024/02/dimok-konstantakos-3.jpg)
![](https://imlarisis.gr/wp-content/uploads/2024/02/dimok-konstantakos-4.jpg)
![](https://imlarisis.gr/wp-content/uploads/2024/02/dimok-konstantakos-5.jpg)