ΑρχικήΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣΟ Υποστράτηγος Δημ. Πετρούλιας νέος Υποδιοικητής του Δ'ΣΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Ο Υποστράτηγος Δημ. Πετρούλιας νέος Υποδιοικητής του Δ’ΣΣ Από τον ilias proufas 7 Μαρτίου, 2023 7:35 μμ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Του Ηλία Προύφα Νέος Υποδιοικητής του Δ’ΣΣ, αναλαμβάνει ο νεοπροαχθείς Υποστράτηγος Δημήτριος Πετρούλιας, ο οποίος υπηρετούσε έως σήμερα στο ΓΕΣ. Καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα! TagsΔ'ΣΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΝέος υποδιοικητής του Γ’ΣΣ/NRDC-GR ο Υποστράτηγος Δημ. ΚεσόπουλοςΕπόμενο άρθροΣταδιοδρομία Αξιωματικών ΑΣΣΥ Σχετικά Άρθρα ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Τελετή παράδοσης – παραλαβής 24 ΕΜΑ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Τραυματισμός ΕΠΟΠ του ΣΞ- Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου 0 7678