ΑρχικήΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣΟ Καταδρομέας Υποστράτηγος Ι. Κορέλης νέος Διευθυντής Ειδικών Δυνάμεων ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Ο Καταδρομέας Υποστράτηγος Ι. Κορέλης νέος Διευθυντής Ειδικών Δυνάμεων Από τον ilias proufas 4 Μαρτίου, 2024 6:51 μμ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Του Ηλία Προύφα Νέος Διευθυντής Ειδικών Δυνάμεων στο ΓΕΣ, αναλαμβάνει σύμφωνα με απόφαση του ΣΜΑΝ, ο μέχρι σήμερα Διοικητής της ΣΜΥ, νεοπροαχθής Υποστράτηγος, Ιωάννης Κορέλης. Καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα! TagsΔΕΔΚΟΡΕΛΗΣΣΜΑΝΣΜΥ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΕπίσκεψη ΥΕΘΑ Νίκου Δένδια στην ΑρμενίαΕπόμενο άρθροΤους τα φόρεσε ο Αρχηγός ΓΕΣ! Σχετικά Άρθρα ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Τελετή παράδοσης – παραλαβής 24 ΕΜΑ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Τραυματισμός ΕΠΟΠ του ΣΞ- Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου 0 15708