Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Σεβ. Μητροπολίτη Δημητριάδος κ. Ιγνάτιο πραγματοποίησε ο νέος Δ/κτής της 32ης Ταξιαρχίας Πεζοναυτών Ταξίαρχος Χρήστος Σπανίδης, επί τη αναλήψει των καθηκόντων του.
Ο Σεβασμιώτατος συνεχάρη τον κ. Ταξίαρχο για τα νέα του καθήκοντα, ενώ αμφότεροι επαναβεβαίωσαν την άριστη συνεργασία της Τοπικής μας Εκκλησίας και των τοπικών στρατιωτικών μονάδων, η οποία αποσκοπεί στην εξυπηρέτηση του κοινωνικού συνόλου.
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/episkepsi_doiikitou_32_4.jpg)