Μεγάλη Δευτέρα πρωί, ο Αρχηγός Τακτικής Αεροπορίας Αντιπτεράρχος (Ι) κ. Θεμιστοκλής Μπουρολιάς επισκέφθηκε τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Λαρίσης και Τυρνάβου κ. Ιερώνυμο, προκειμένου να ευχηθεί για τις Άγιες ημέρες.
Ο Ποιμενάρχης μας ευχαρίστησε τον κ. Αρχηγό για την τιμητική του επίσκεψη και ευχήθηκε τα δέοντα τόσο στον ίδιο, όσο και σε όλα τα στελέχη της Τακτικής Αεροπορίας, η οποία ως αεί πόλεμο όπλο είναι σε διαρκή ετοιμότητα και διασφαλίζει την κυριαρχία στο Αιγαίο.
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2021/04/mpourolias-pasxa-2021-1-e1619759992333.jpg)