Την Τετάρτη 10/4/2024 πρώτη ημέρα του Ραμαζάν Μπαϊράμι, στη Μουφτεία Κομοτηνής πραγματοποιήθηκε ο εορτασμός της Γιορτής του Ραμαζάν Μπαϊράμ (Είντ ελ-Φιτρ).
Τον Σοφολογιότατο Τοποτηρητή Μουφτή Μουφτείας Κομοτηνής Δρ. Τζιχάτ ΧΑΛΗΛ επισκέφτηκε ο εκπρόσωπος του Δ’ Σώματος Στρατού ο οποίος διαβίβασε τις θερμές ευχές του Διοικητή Δ’ Σώματος Στρατού Αντιστράτηγου Σταύρου ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ, επίσης επισκέφτηκαν και συμπολίτες μας μουσουλμάνοι και χριστιανοί, αντάλλαξαν ευχές, δώρα και γλυκά.
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2024/04/434073123_809041604594271_3001309067229376400_n.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2024/04/434073123_809041604594271_3001309067229376400_n-1024x480-1.jpg)