ΑρχικήΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣΝέος Διοικητής της 71 Ταξιαρχίας ο Βασίλειος Τσάμης ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Νέος Διοικητής της 71 Ταξιαρχίας ο Βασίλειος Τσάμης Από τον ilias proufas 9 Μαρτίου, 2021 9:48 μμ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Του Ηλία Προύφα Νέος Διοικητής της 71 Αερομεταφερόμενης Ταξιαρχίας ”ΠΟΝΤΟΣ”, στη Νέα Σάντα του Κιλκίς, αναλαμβάνει σύμφωνα με πληροφορίες του kranosgr, ο Ταξίαρχος Βασίλειος Τσάμης. Καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα! Tags71 Α/Μ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΠΟΝΤΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΜΗΣ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΝέος Διοικητής της 50 Ταξιαρχίας ο Δημήτριος ΑραμπατζήςΕπόμενο άρθροΣυγχαρητήριο μήνυμα του Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας στον νεοπροαχθέντα Ταξίαρχο Νικόλαο Γκόνη Σχετικά Άρθρα ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Τελετή παράδοσης – παραλαβής 24 ΕΜΑ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Τραυματισμός ΕΠΟΠ του ΣΞ- Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου 0 3223