ΑρχικήΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣΝέος Διοικητής της 1ης Μεραρχίας ο Υποστράτηγος Τυλιγαδάς ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Νέος Διοικητής της 1ης Μεραρχίας ο Υποστράτηγος Τυλιγαδάς Από τον ilias proufas 4 Μαρτίου, 2023 11:11 πμ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Του Ηλία Προύφα Νέος Διοικητής της 1ης Μεραρχίας Πεζικού στη Βέροια, αναλαμβάνει ο μέχρι σήμερα Διοικητής της ΣΜΥ, νεοπροαχθείς Υποστράτηγος, Σαράντης Τυλιγαδάς. Καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα! Tags1Η ΜΕΡΑΡΧΙΑΤΥΛΙΓΑΔΑΣ μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΟ Υποστράτηγος Μανουράς νέος Διοικητής της 95 ΑΔΤΕΕπόμενο άρθροΟ Υποστράτηγος Σπ. Κογιάννης νέος Υποδιοικητής της Διοίκησης Ειδικού Πολέμου Σχετικά Άρθρα ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Τελετή παράδοσης – παραλαβής 24 ΕΜΑ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ Τραυματισμός ΕΠΟΠ του ΣΞ- Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου 0 10998