Του Ηλία Προύφα
”Πλημμύρησε” από Κάλαντα, Δώρα και Ευχές το 424 ΓΣΝΕ Θεσσαλονίκης.
Στο όμορφα στολισμένο και πάντα πεντακάθαρο στρατιωτικό νοσοκομείο, ο Διευθυντής Ταξίαρχος Γεώργιος Γκούβας, η Διευθύνουσα Νοσηλευτικής Υπηρεσίας, Συνταγματάρχης Μαρία Πουρζιτάκη, αντάλλαξαν ευχές και δώρα με προσωπικό, ασθενείς, συνοδούς και επισκέπτες όπως ο Διοικητής της ΣΣΑΣ, Υποστράτηγος Αθανασόπουλος.
Ξεχωριστή παρουσία η χορωδία της ΣΣΑΣ, του Δήμου και τα παιδιά του Βρεφονηπιακού Σταθμού με τους γονείς τους.
Ευλογημένα Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία από το 424 ΓΣΝΕ!!!
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/412067839_1838829643237822_299281349090500457_n-1-461x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/409700028_1533744394047156_3340801374986892934_n-1024x461.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/409830105_285497654078586_2304644313471193643_n-1024x460.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411544315_704929435071168_1186164588172053903_n-1024x630.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411548767_25164811776451326_2015481508500831132_n-1024x461.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411551113_1088173822187153_5473290027055719972_n-1024x461.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411571289_366826999362494_9130403267553890503_n-1024x460.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411582450_7440066096028289_6611150880469749634_n-771x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411585485_7520112404700376_6877405763477895695_n-1024x461.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411601297_3564588770430075_1362005871642769857_n-1-1024x461.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411617114_3162803327348251_2773869723096301770_n-1024x461.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411662206_1420793725452047_274023801190252600_n-1024x577.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411682086_388884087010041_4792427469087332329_n-1024x549.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411789392_333640846140369_7621441781672568757_n-461x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411789398_730216648684445_3908780179152919593_n-1024x460.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411789400_236866176098807_7101143986025378499_n-461x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411883669_395747803026729_7675696074331371841_n-1024x460.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411971675_904533514218668_560692076610868280_n-771x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/411971685_892517638942001_8866311058475099132_n-1024x460.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/412030488_672698204945253_7304387591169555088_n-771x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/412061036_593146592954720_6600555397568127985_n-1024x460.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/12/412152500_244566245323527_3512121765336792493_n-461x1024.jpg)