Ο Ταξίαρχος κ. Γεώργιος Γκαβούνος, Διοικητής της 29ης Μ/Π ΤΑΞ ΠΖ πραγματοποίησε, σήμερα, εθιμοτυπική επίσκεψη στον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Μαρωνείας και Κομοτηνής κ. Παντελεήμονα, στα Γραφεία της Ιεράς Μητροπόλεως, επί τη αναλήψει των νέων καθηκόντων του.
Ο Σεβασμιώτατος, τον καλοσώρισε, τον συνεχάρη και ευχήθηκε υγεία, δύναμη, τον άνωθεν φωτισμό και ενίσχυση στην επιτέλεση των υψηλών καθήκοντων του.
Επίσκεψη του Διοικητή της 29ης Μ/Π ΤΑΞ ΠΖ στον Μητροπολίτη Μαρωνείας
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2024/04/b050b92331fa6b814abfa1c4a51830f3_XL-696x468.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2024/04/b050b92331fa6b814abfa1c4a51830f3_XL-696x468.jpg)