Του Ηλία Προύφα
Με τη δέουσα εκκλησιαστική τάξη και κατάνυξη, πραγματοποιήθηκε χθες Παρασκευή 3 Μαρτίου 2023, η Ακολουθία των Χαιρετισμών, στον Ιερό Ναό Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης του Γ’ΣΣ.
Σε ένα γεμάτο από πιστούς ναό, ο Στρατιωτικός Ιερέας του σχηματισμού, Αντισυνταγματάρχης Π. Ιωάννης Καραγιάννης , έψαλλε την Α’ Στάσητων Χαιρετισμών στην Παναγία μας, μαζί με το επίκαιρο Τη υπερμάχω Στρατηγώ τα νικητήρια.
Δείτε φωτό και βίντεο:
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/03/334749876_749468309980278_4721378902845400255_n-2-766x1024.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/03/334790165_1121901625314480_5927478424673033464_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/03/334897179_546169124162436_2004698186462327741_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/03/334898474_905038064078478_4711993604338555727_n-2-1024x768.jpg)
![](https://www.kranosgr.com/wp-content/uploads/2023/03/334899502_726965472420517_5733654265324167370_n-2-768x1024.jpg)